Aby przeglądać pełną zawartość forum, należy się zarejestrować.
| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Współpraca z Face 2 Face
Autor Wiadomość
draż 

Wysłany: 2008-12-27, 13:06   Współpraca z Face 2 Face

W imieniu Face 2 Face witam Panów i Panie z LAMY! :cool:

Na starcie powiem że spore wrażenie idea 'Lamy' na mnie zrobiła. Podobne Stowarzyszenie chcieliśmy powołać do życia w maju 2008 w Myślenicach ale za mało ludków chętnych było a ciągnąć wszystko na własnych barkach przekraczało na razie nasze możliwości. Natomiast zarówno działalność ogólna jak i poszczególne projekty przez Was robione są zbieżne z naszymi planami a one z kolei mogą oznaczać dla Mszany Dolnej rozwój i promocję na czym z kolei zależy tak Wam jak i nam. Na razie wyślę na adres e-mail dawajlama@gmail.com bardziej konkretne info i zapytania a w przyszłości z chęcią zjawiłbym się na spotkaniu LAMY i przedstawił kilka naszych projektów w związku z rozszerzeniem działalności na tereny Beskidu Wyspowego - Mszany Dolnej i Rabki które pomimo dobrej lokalizacji i ciekawej oferty turystycznej ciągle są pomijane w rozlicznych przewodnikach i rzadko brane pod uwagę przy weekendowych planach wycieczkowych klasycznego Kowalskiego. Trzeba to zmienić :-)

Naszych, tzn. ekipy Face 2 Face, firmy powstałej z marzeń 2 bidnych studentów - myśleniczan. Po wielu trudnych chwilach udało nam się w końcu stworzyć coś z czego jesteśmy dumni i mamy wszelakie aspiracje do dalszego rozwoju. A co robimy? Organizacja imprez integracyjnych dla firm to podstawa działalności. Specjalizacja - paintball ale tez nie tylko (quady, off road, łucznictwo i karabinki sportowe, zapasy 'pseudo-sumo' i parę innych) + wszystkie atrakcje jakie dana miejscowość ma do zaoferowania (łączymy w jedną całość oferty turystyczno - rekreacyjne i robimy wspólną reklamę). W Myślenicach jak na razie są to: przejażdżki konne szkoły jazdy konnej 'Hucuł', warsztaty plastyczne w Muzeum Regionalnym 'Dom Grecki' i MOKiS oraz basen kryty/letni nocą i korty tenisowe od MOKiSu oraz wypożyczalnia nart Dobosz Sport i stok narciarski na górze Chełm EcoSportu. Obiekty noclegowe też zauważyły naszą obecność poprzez zwiększoną liczbę zajętych miejsc noclegowych. Jednocześnie działamy też pro-społecznie, czy to tworząc dla Muzeum Regionalnego stronkę www, czy też włączając się w akcję charytatywną 'Ekspedycja' dla biednych dzieciaków z fundacji gdańskich lub organizując i sponsorując akcję 'Czyste Zarabie - wizytówką Myślenic' i tam parę innych. Instalujemy internet bezprzewodowy na rynku myślenickim + tworzymy zaawansowane technologicznie portale informacyjne www o Myślenicach, Zarabiu i Beskidzie Makowskim. Podobnie chcemy zacząć działać w rejonie Beskidu Wyspowego - Mszany i Rabki. Oczywiście we współpracy ze wszystkim jednostkami, instytucjami i firmami jakie byłyby nią zainteresowane. Na początek zgłaszam się do Was. Ale na razie ciii... niech to się jeszcze niepotrzebnie nie rozszerza ok?

Pozdrawiam,

Łukasz Dragosz
Face 2 Face

ewa 

Wysłany: 2008-12-27, 15:10   

tajemniczo to wszystko brzmi w kontekście ostatniego zdania ;-)
ale dobrze się czyta!

Lama Wizard 
Administrator

Wysłany: 2008-12-27, 20:36   

czytalo sie bardzo dobrze :]
oby tak samo potoczyla sie nasza wspolpraca

draż 

Wysłany: 2008-12-27, 21:27   

Łi Madmłazel, ostatnie zdanie miało za zadanie wstrzymać członków LAMY przed rozpowszechnianiem wieści na zewnątrz tylko może niezbyt dokładnie się wypowiedziałem ;) Tak samo jako sam opis jest kapkę ogólny, bez szczegółów (te które zdołałem skojarzyć za pierwszym razem poszły w mejlu). Obydwie te sprawy to kwestie zabezpieczenia przed konkurencją. W Myślenicach 3-ka majętnych panów swego czasu postanowiła zabrać nam część naszych pomysłów wcześniej na-niby oferując naiwnym idealistom pomoc jeśli ich wtajemniczymy w ich plany i... otworzyła konkurencję. Cóż, musieliśmy mocno się napocić żeby marzenia 2-ki studenciaków wygrały z kasą i brutalnymi zagraniami 3-ki tych panów. Dlatego niemal chorobliwie skrywamy swoje 'tajemnicze' plany których z dnia na dzień pojawia się coraz więcej. Prawie jak u Was ;)

Mam nadzieję że do zobaczenia wkrótce.

ewa 

Wysłany: 2008-12-28, 14:17   

myślę, ze styczeń to idealny miesiąc na spotkanie się fejs tu fejs
:)

didodi 

Wysłany: 2008-12-29, 16:56   

:D

draż 

Wysłany: 2009-02-02, 12:36   

halo halo, trochę zeszło czasu aż do początków lutego. Głównie przez otwarcie obiektu w Hotelu Forum w Krakowie i sesyję :/ Niniejszym: pardon! A teraz jest już akcja wartka, za jakieś 4 godziny będę się widział z wójtem Mszany Dolnej i dopytywał się o zaopiniowanie na otworzenie obiektu na terenie Mszany Dolnej w Rabka Zaryte (pomimo że właścicielem nieruchomości jest Urząd Rabka Zdrój...). Pytanie czy mogę się powołać przy rozmowie na współpracę z LAMĄ + czy ktoś znajdzie czas aby koło 15-16 godziny się ze mną w Mszanie zobaczyć?

PS. Swoją drogą strasznie to dziwne że macie i burmistrza z Urzędu Miasta i wójta z Urzędu Gminy, dublujące się instytucje :|

goszka

Wysłany: 2009-02-02, 18:41   

taki podział administracyjny wójt jest od Gminy Mszana Dolna (9 sołectw Kasina, Kasinka, Glisne, Raba Niżna, Olszówka, Lubomierz, Mszana Górna, Łostówka, Łetowe)
a burmistrz od Gminy miasto Mszana Dolna proste..
zależy gdzie chcesz co załatwić..

moim zdaniem zapytanie zostało wysłane późno o 12? lama też ma sesję, pracę, szkołę..

a poza tym ( i przede wszystkim) żadna współpraca między LAMĄ a F2F nie była nawiązana bo nie było spotkania więc na co się można powoływać ..

to moje osobiste zdanie

ewa 

Wysłany: 2009-02-03, 08:37   

goszka,
podoba mi się Twoje osobiste zdanie :)

draż,
spotkajmy się wreszcie!

draż 

Wysłany: 2009-02-03, 09:25   

Goszka - pardon, masz rację. Czasem jestem w gorącej wodzie kąpany. Może też dlatego że od wczoraj biegam z 38 stopniami gorączki w 2 swetrach naraz heh. W piśmie nie powoływałem się na 'Lamę' acz zaznaczyłem że 'chcielibyśmy współpracować':

"(...)Wraz z takimi instytucjami jak Stowarzyszenie Lokalna Akcja Mszańskich Aktywistów ‘LAMA’ pragniemy również zorganizować liczne imprezy happeningowe na terenie gminy Mszany Dolnej.(...)"

Myślę że to jest okey, zresztą i tak się spóźniłem bo ktoś z informacji źle powiedział więc pojadę w następny poniedziałek. I właśnie wtedy Ewo, z chęcią bym się spotkał. Czyli w następny poniedziałek przed godziną 13 (wójt do 14 jest). Napiszcie/tyrknijcie proszę czy jest to możliwe ok? Byłbym bardzo wdzięczny.

Tel. 662-148-618 Łukasz Dragosz

ewa 

Wysłany: 2009-02-03, 12:34   

jeśli o mnie chodzi to
tygodnie spędzam w pracy
zatem w grę wchodzą wyłącznie sb/nd
lub piątki wieczorową porą

(h)ola 

Wysłany: 2009-02-09, 18:03   

kto wie, ten wie, że dzisiaj odbyłam rozmowę z Przedstawicielami F2F (z tego miejsca pozdrawiam tychże). chłopaki mają już sporo na swoim koncie i jak napisał Draż, pragną współpracy. chciałabym zreferować Wam Drogie Lamy czego się dowiedziałam i jakie odniosłam wrażenia. toteż zapytuję czy piątek (20.II) jest datą odpowiadającą wszystkim, a przynajmniej komuś?
oczywiście ponowiłam zaproszenie wobec F2F, aby wpadli na nasze zebranie, żebyśmy mieli szansę poznać się bliżej i lepiej, a także podyskutować 'face 2 face' już w szerszym gronie. w grę wchodzą daty po 23.II, także mamy czas na wewnętrzne rozmowy.
czekam na odzew

ewa 

Wysłany: 2009-02-09, 18:30   

no ale opowiedz moja droga jak było
najlepiej mejlem
bo na forum to nalezy raczej pieknie ładnie:)
co do dat
to ja jeszcze nie wiem czy dam radę :D

(cóż za konkretna odpowiedź, chyba przyznam sobie nagrodę)

(h)ola 

Wysłany: 2009-02-11, 14:49   

przenoszę propozycje spotkanie do adekwatnego działu, robaczki - może tam będzie większy odzew :P

draż 

Wysłany: 2009-05-11, 15:50   

halo halo

tak po dłuższej przerwie odzywam się znowu. Przerwa spowodowana była od mr. Fatality (domyślta się). Natomiast dziś spotkałem się z przedstawicielką FUNARu, firmy działającej pod Fundacją Rozwoju Regionalnego Rabka. W następny poniedziałek o 10.00 będziemy się ostro kłócić (czyt. negocjować) ale wychodzi na to że obiekt powstanie w końcu na terenie stacji narciarskiej Polczakówka. Lepszy dojazd, fajne zaplecze cateringowe w postaci karczmy oraz brak problemów ze strony inercyjnej władzy lokalnej...

Peunta: my nie zrezygnowaliśmy acz jesteśmy mocno spóźnieni. Peunta numer dwa, jeśli obgadaliście już swego czasu nasze propozycje (lekki chaos z tego co pamiętam ale ogólnie chodziło o to że jestesmy b.otwarci) to wydelegujcie kogoś (1-2 osoby) do reprezentowania LAMY. Niestety ciężko jest nam wpaść na Wasze zebrania gdyż po prostu nie wyrabiamy czasowo.

peace 8-)

Odpowiedz do tematu