Aby przeglądać pełną zawartość forum, należy się zarejestrować.
| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Lama Wizard
2008-06-01, 22:39
Skate Park w Mszanie Dolnej
Autor Wiadomość
Miron 

Wysłany: 2007-09-14, 23:31   Skate Park w Mszanie Dolnej

Idąc za ciosem jeśli mówimy o okolicach parku to rzucam na forum temat: SKATE PARK.
Taki projekt był już kilka razy w Mszanie rozpoczynany. Niestety zawsze umierał.
Jak takie miejsce wygląda każdy wie...
Jeśli nie to np tak:

http://www.techramps.com/...esz_pomocy,377/ skateparki techramps

Jest tutaj dużo kwestii do dyskusji: zasadność, koszty, wykonanie, nadzór bla bla bla
Zachęcam ludzi szczególnie z poza Lamy ( bez obrazy :P ) do włączenia się do dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez Lama Wizard 2009-06-02, 00:30, w całości zmieniany 3 razy  

GoŚKa 

Wysłany: 2007-09-15, 11:00   

No już sie ktoś za to kiedyś brał;P nawet petycja do burmistrza była napisana... ale z tego co mi wiadomo skończyło sie własnie na jej napisaniu... a tak szczerze powiedziawszy... to jest w ogóle w eMDe miejsce, żeby zorganizować cos takiego???

kerim 

Wysłany: 2007-09-15, 12:32   

Skate Park - jestem w 100% za!! zresztą jak za każdym pomysłem który wnosił by coś nowego i potrzebnego....

Jeżeli chodzi o miejsce na taka inwestycje to park albo może "pod jabłoniami" :D

ula

Wysłany: 2007-09-15, 14:58   

to prawda w mszanie juz kiedys padl pomysl skateparku.. ale jak widac nic z tego nie wyszlo.. w ogole byl pomysl na zrobienie takiego miejsca dla mlodziezy(kiedys), co by miala co robic.. ale jak zwykle pomysl padl i nic nie bylo robione w tym kierunku, poza jakimis petycjami.. ja mysle ze to bedzie kolejny raz kiedy ktos sie odezwal na taki temat i na tym sie niestety skonczy.. ale miejmy nadzieje ze nie mam racji.. ;-)

uzeti 

Wysłany: 2007-09-18, 14:18   

no maupero pomysl jest dobry i wszystkim wtajemniczonym jescze dobrzej znany ale mysle ze obecnie to malo kto juz smiga na desiach czy tam roleczkach...(to byly piekne czasy)...aczkolwiek mozna by zrobic reaktywacje tego nurtu :mrgreen: ...tak czy owak ja jestem jak najbardziej za tym projektem i dorzucil bym do niego jescze bonus w postaci sciany przeznaczonej dla odkrywania i upubliczniania nowych talentow malarskich :shock: pozdrowka z obzczyzny :-P

Miron 

Wysłany: 2007-09-18, 16:21   

No właśnie główna kwestia według mnie to zasadność takiego projektu - czyli: czy ktokolwiek będzie chciał z tego korzystać? też znam obecną sytuację w Mszanie jeśli chodzi o amatorów desek itp. Według mnie niema sensu robić projektów o wielkim budżecie (a skatepark do takich z pewnością należy) z których skorzysta garstka osób. Myślę że warto o tym jeszcze podyskutować w jak najszerszym gronie ...

chudy 

Wysłany: 2007-09-19, 12:01   

no Skate Park dobry pomysł małpeczka znowu by śmigał na desce jak dawniej na rewirze na leśnej to było by coś zobaczyć go znów w akcji i jak znowu przyjeżdża po niego specjalna taxówka tak zwana "suka" :mrgreen: :mrgreen: :-D :]

Miron 

Wysłany: 2007-09-19, 22:10   

A pamiętasz jak przynieśliśmy ławkę....:P
Co ty insynuujesz??

chudy 

Wysłany: 2007-09-19, 23:06   

no ławki nie kolaże bo ja mały gówniarz byłem ale konika z parku tak :mrgreen: :]

roythekid 

Wysłany: 2007-09-21, 14:41   

Osobiście cieszyłbym się, gdyby w Mszanie istniał podobny SkatePark jak np. w Rabce. Nawet gdy w tej chwili nie ma wielu dzieciaków i młodzieży, która by z tego korzystała to jestem przekonany, że z czasem byłaby szansa na większą aktywność z ich strony. W temat jest mocno zaangażowany m.in. Komendant Policji - szacował, że na taki Skate wystarczyłaby kwota 10tys., ale mam obawy że to byłoby mało. Miejsce na taki Park na pewno by się znalazło (np. ul.Zielona, Park Miejski, albo teren MOW)
Osobiście jednak najpierw życzyłbym sobie i innym, aby Miasto wygospodarowało środki na porządny bezpieczny ogródek jordanowski - obecnie zabawek jest więcej, ale są one bardzo niebezpieczne, a liczba dzieci i rodziców korzystających z miejskiego parku i placu zabaw jest ogromna.
W każdym bądź razie wciąż trzymam kciuki za zapał Lamy, bo Miasto Miastem ale Stowarzyszenie może doskonale uzupełniać potrzeby Miasta - zresztą przekonujemy się o tym od kilku tygodni. Pędź do przodu Lama!
roythekid

Miron 

Wysłany: 2008-05-31, 12:23   

Sprawa Skateparku nabiera znowu rumieńców.

Dzięki zaangażowaniu w cały pomysł grupy skaterów z Mszany, rusza znowu temat. LAma objęła patronat nad całą akcją. Liczymy,że przy zaangażowaniu pełni sił realny jest termin na jesieni tego roku.

Jest kilka rzeczy do zrobienia:

- znalezienie odpowiedniego miejsca;
- zebranie podpisów pod petycją do władz miasta o wsparcie projektu;
- zebranie funduszy (wnioski do UE, sponsorzy, składka????)
- and many many more...

Jeśli ktoś w lamie jest tym zainteresowany to pisać nie spać.

jarosh 

Wysłany: 2008-06-01, 21:37   

Mam nadzieję że się uda . Nic tylko zakasac rękawy i brać się do roboty . Myślę że największym problemem będzie znalezienie odpowiedniego miejsca. Ale bądźmy pozytywnej mysli:))))

skate7
Gość
Wysłany: 2008-10-22, 18:52   

Sory że pytam ale wy mówicie o Mszanie Dolnej w Małopolsce bo znalazłem to forum na google i nie do końca wiem. Jeżdże tam często na wakacje i tak się składa że smigam też na desce i mógł bym pomóc przy pisaniu petycji czy coś.

ewa 

Wysłany: 2008-10-22, 19:06   

tak,
Mszana Dolna w woj. małopolskim

pozdrawiam i zapraszam!

skate7 

Wysłany: 2008-10-22, 19:17   

no to musicie napisać petycje najlepiej tą z tej strony: www.skate-park.pl i zebrać bardzo dużo podpisów najlepiej przejść po jakiejś szkole i zanieść do urzędu miasta i czekać na skutki ;-)

Odpowiedz do tematu